District Rank 2018Boys October 15, 2018
6 01 Carmel 5-0 HSE 5-0 Lawrence North 3*-2 Cathedral 5-0 West Lafayette 3-2 North Central 3-0 Guerin 4-1 Park Tudor 5-0 Brebeuf 1st at MIC 4-1 Fishers 4-1 Homestead 4-1 Center Grove 5-0 Jasper 5-0 University (S) 5-0 Westfield (S) 5-0 Kokomo (Reg) 5-0 W. Lafayette (Reg) 5-0 Penn (SS) 3-2 Homestead (SF) 5-0 Floyd Central (SF) 3-2 North Central (SF)      
2 02 Homestead 5-0 Laf. Harrison 5-0 W. Lafayette 4-1 Leo 5-0 Canterbury 5-0 Bluffton 5-0 Canterbury 5-0 HSE 3-2 Cathedral 5-0 Warsaw 3-2 North Central 5-0 FW Carroll 5-0 Adams Central 1st at Homestead 5-0 Concordia 1-4 Carmel 4-1 Center Grove 4-1 Jasper 5-0 Canterbury (S) 5-0 Wayne (S) 5-0 Adams Central (Reg) 5-0 FW Carroll (Reg) 5-0 Concord (SS) 2-3 Homestead (SF)  
6 03 North Central 5-0 Floyd Central 4-1 Center Grove 5-0 W. Lafayette 2-3 Carmel 4-1 Brebeuf 2-3 Homestead 5-0 Cathedral 4-1 Park Tudor 2nd at MIC 5-0 Ben Davis 5-0 Southport 5-0 Park Tudor 5-0 Chatard (S) 4-1 Catherdral (S) 5-0 Laawrence North (Sreg) 5-0 Fishers (Reg) 5-0 Delta (SS) 5-0 CMA (SF) 3-2 Park Tudor (SF) 2-3 Carmel (SF)        
8 04 Floyd Central 5-0 Avon 5-0 New Albany 3-2 Cathedral 0-5 North Central 5-0 Mater Dei 5-0 Ev. Memorial 3-2 Ev. Reitz 1st at Silver Creek 5-0 Scottsburg 4-1 Castle 4-1 Columbus North 4-1 THS 5-0 Jeffersonville 5-0 Seymour 5-0 North Harrison (S) 5-0 Salem (S) 4-1 Silver Creek (Reg) 3-2 Jeffersonville (Reg) 4-1 Jasper (SS) 3-2 Center Grove (SF) 0-5 Carmel (SF)      
5 05 Center Grove 3-2 THS 4-1 Perry Meridian 3-2 Brownsburg 1-4 North Central 4-1 Castle 5-0 Avon 4-1 Jasper 5-0 Lawrence North 5-0 Columbus North 5-0 Indian Creek 5-0 Warren Central 4-1 Greenwood 2-3 Park Tudor 5-0 Bloomington North 4-1 Brebeuf 3rd at MIC 5-0 Bloomington South 1-4 Carmel 1-4 Homestead 4-1 Jasper 5-0 Greenwood (S) 5-0 Whiteland (S) 5-0 Shelbyville (Reg) 4-1 Perry Meridian (Reg) 5-0 Richmond (SS) 2-3 Floyd Central (SF)
6 06 Park Tudor 4-1 Guerin 1-4 Fishers 4-1 Chatard 3-2 Cathedral 5-0 Lawrence North 1-4 Carmel 3-2 Center Grove 1-4 North Central 4-1 Heritage Christian 5-0 Roncalli 5-0 Lawrence Central 0-5 North Central 5-0  Pike (S) 4-1 Brebeuf (S) 4-1 Zionsville (Reg) 5-0 Avon (Reg) 4-1 THS (SS) 2-3 North Central (SF)            
6 07 Fishers 4-1 Park Tudor 5-0 HSE 2-3 Avon 4-1 Westfield 4-1 Noblesville 4-1 Zionsville 1st at HCC 1-4 Carmel 2-3 Brebeuf 5-0 Hamilton Hghts (S) 3-2 HSE (S) 4-1 New Palestine (Reg) 0-5 North Central                      
5 08 THS 4-1 Plainfield 4-1 Jasper 2-3 Center Grove 3-2 Brownsburg 4-1 Perry Meridian 5-0 Sullivan 5-0 Bloomington N 5-0 Northview 5-0 Bloomington South 3-2 Columbus North 4-1 Avon 3-2 Delta 1-4 Floyd Central 5-0 Southport 5-0 West Vigo 5-0* Guerin 3-2 Munster 5-0 West Vigo (S) 5-0 THN (S) 5-0 Fountain Central (Reg) 5-0 Parke Heritage (Reg) 1-4 Park Tudor (SS)    
6 09 Brebeuf 5-0 Heritage Christian 3-2 Westfield 5-0 Lawrence North 3-2 Cathedral 5-0 Brownsburg 1-4 North Central 3-2 Zionsville 1-4 Center Grove 0-5 Carmel 4-1 Chatard 4-1 Guerin 3-2 Fishers 5-0 Internationl (S) 1-4 Park Tudor (S)                    
6 10 Cathedral 2-3 Floyd Central 5-0 Warren Central 2-3* Carmel 2-3 Park Tudor 2-3 Brebeuf 5-0 Mississinewa 4-1 FW Carroll 2-3 Homestead 5-0 Chatard 0-5 North Central 5-0 Lawrence Central 5-0* Guerin 3-2 Avon 4-1 Noblesville 1st in City 5-0 Tech (S) 1-4 North Central (S)              
7 11 Jasper 1-4 THS 5-0 Princeton 2nd at Jeffersonville 5-0 Booneville 3-2 Avon 4-1 Castle 1-4 Center Grove 5-0 New Albany 5-0 Ev. North 4-1 Silver Creek 3-2 Bloomington South 5-0 Washington 5-0 Vincennes 5-0 Heritage Hills 0-5 Carmel 1-4 Homestead 1-4 Center Grove 5-0 Pike Central (S) 5-0 Forest Park (S) 5-0 Rivet (Reg) 5-0 Loogootee (Reg) 1-4 Floyd Central (SS)    
8 12 Columbus North 3rd at Jeffersonville 5-0 Columbus East 5-0 Southport 4-1 Perry Meridian 0-5 Center Grove 2-3 THS 3-2 Bloomington S 1-4 Floyd Central 5-0 THN 5-0 Greenwood 5-0 Silver Creek 5-0 Edinburgh (S) 5-0 Brown County (S) 5-0 Tecumseh (Reg) 3-2 Bloomington S (Reg) 3-2 Castle (SS) 2-3 Park Tudor(SF)              
2 13 Concord 5-0 Elkhart Central 5-0 Bethany Christian 5-0 Northwood 5-0 Fairfield 5-0 Wawasee 2-3 FW Carroll 5-0 Mississinewa 2*-3 Delta 5-0 Elk. Memorial 5-0 Plymouth 5-0 Mishawaka Marian 5-0 Adams Central 4-1 Penn 3-2 Goshen 4-1 Northridge 4th at Homestead 5-0 Warsaw 1st at NLC 4-1 Elk Central (S) 4-1 Northridge (S) 3-1 Westview (Reg) 3-2 Fairfield (Reg) 0-5 Homestead (SS)  
4 14 Delta 1st at Jeffersonville 5-0 New Palestine 5-0 Muncie Central 3-2 CMA 5-0 Greenfield Central 1-4 HSE 3-2 Canterbury 3*-2* Concord 5-0 New Castle 5-0 Lebanon 2-3 W. Lafayette 5-0 Yorktown 2-3 THS 4-1 FW Carroll 7-0 Pendleton Heights 5-0 Shelbyville 5-0 Lake Central 5-0 Bellmont 4-1 Richmond 5-0 Yorktown (S) 5-0 Burris (S) 4-1 Marion (reg) 5-0 Lapel (Reg) 0-5 North Central (SS)
1 15 Munster 4-1 Lake Central 2-3 Leo 4-1 FW Carroll 4-1 Valpo 5-0 Lowell 5-0 KV 4-1 Lake Central 5-0 Highland 3-2 CMA 3-2 Penn 3-2 W. Lafayette 5-0 Andrean 4-1 Chesterton 4-1* Guerin 2-3 THS 4-1 Crown Point 5-0 Calumet (S) 5-0 Highland (S) 5-0 Merrillville (Reg) 4-1 Crown Point (Reg) 1-4 CMA (SS)      
3 16 CMA 5-0 Northwood 2-3 Delta 2-3 W. Lafayette 3-2 Penn 5-0 Warsaw 2-3 Munster 2-3 W. Lafayette 4-1 Peru 5-0 SB Riley 2-3 St. Joe 5-0 Alexandria 5-0 Angola 4-1 Canterbury 5-0 Western 5-0 Mishawaka Marian 5-0 North Judson (S) 5-0 Knox (S) 5-0 Plymouth (Reg) 4-1 Peru (Reg) 3-2 Munster (SS) 0-5 North Central (SF)      
2 17 FW Carroll 5-0 Concordia 5-0 Snider 4-1 Plymouth 1-4 Munster 3*-2 Dwenger 4*-1 Canterbury L Leo 3-2 Concord 1-4 Cathedral 3-2 HSE 4-1 Bluffton 4*-1 Huntington N 0-5 Homestead 4*-1 Penn 1-4 Delta 5-0 New Haven 5-0 Blackhawk Christian 5-0 Churubusco (S) 5-0 Northrop (S) 3-2 Leo (S) 3-2 Dwenger (Reg) 0-5 Homestead (Reg)    
6 18T HSE 4-1 Westfield 0-5 Carmel 0-5 Fishers 4-1 Zionsville 3-2 Brownsburg 4-1 Avon 0-5 Homestead 4-1 Delta 2-3 FW Carroll 5-0 Noblesville 5-0 Guerin 5-0 Lebanon 2nd at HCC 5-0 Noblesville (S) 2-3 Fishers (S)                  
3 18T West Lafayette 0-5 Homestead 0-5 Carmel 0-5 North Central 5-0 Western 3-2 CMA 4-1 Penn 2-3 Munster 4-1 McCutcheon 3-2 Delta 5-0 Kokomo 5-0 Crawfordsville 5-0 LCC (S) 5-0 McCutcheon (S) 5-0 Laf. Jeff (S) 5-0 Logansport (Reg) 0-5 Carmel (Reg)                
7 20 Castle 5-0 Bloomington N 5-0 Ev. Memroial 5-0 Ev. Central 1-4 Center Grove 1-4 Jasper 4-1 Avon 5-0 North Posey 5-0 Ev. Harrison 3-2 Ev. Reitz 4-1 Mater Dei 1-4 Floyd Central 5-0 Mount Vernon 5-0 Ev. North 4th at Jeffersonville2 5-0 Bosse 5-0 Tecumseh 1st at SIAC 5-0 Booneville (S) 4-1 Heritage Hills (S) 5-0 Tecumseh (Reg) 4-1 Reitz (Reg) 1-4 Columbus North (SS)    
1 21 Penn 5-0 Warsaw 5-0 Mishawaka 3-2 Chesterton 3-2 Marion 4-1 Elk. Central 4-1 Fairfield 1-4 W. Lafayette 2-3 CMA 2-3 Munster 1-4 W. Lafayette 5-0 SB Clay 1-4 Concord 5-0 Valpo 5-0 Lake Central 2-3 St. Joe 5-0 Northridge 5-0 SB Adams 1-4* FW Carroll 2nd at Homestead 4-1 New Prairie 5-0 Jimtown 5-0 Mishawka Marian (S) 4-1 SB Adams (S) 3-2 St. Joe (Reg) 3-2 Chesterton (Reg) 0-5 Carmel (SS)
1 22 SB St. Joe 5-0 SB Clay 1st at St. Joe 3-2 LaPorte 5-0 Mishawaka 5-0 SB Adams 8-0 Niles(MI) 5-0 Goshen 3-2 CMA 3-2 Penn 1st at Portage 4-1 Valpo 5-0 Jimtown 5-0 New Prairie 7-1 Sturgis (MI) 5-0 SB Clay (S) 5-0 SB Riley (S) 2-3 Penn (Reg)              
5 23 Avon 5-0 Franklin Central 5-0 THN 0-5 Floyd Central 3-2 Noblesville 3-2 Brownsburg 2-3 Jasper 1-4 Castle 0-5 Center Grove 3-2 Fishers 1-4 HSE 3-2 Zionsville 4-1 Mooresville 1-4 THS 5-0 Ben Davis 1-4 Westfield 3T at HCC 2-3 Cathedral 2-3 Plainfield 4-1 Mississinewa 5-0 Danville (S) 4-1 Mooresville (S) 3-2 Brownsburg (S)    
6 24 Westfield 1-4 HSE 2nd at St. Joe 2-3 Brebeuf 3-2 Brownsburg 1-4 Fishers 5-0 L. Harrison 3-2 Zionsville 5-0 Franklin Central 4-1 Avon 4-1 Lapel 5-0 Kokomo 5-0 Guerin (S) 0-5 Carmel (S)                      
5 25 Zionsville 5-0 Franklin Central 5th at Jeffersonville 4-1 Noblesville 1-4 HSE 2-3 Avon 2-3 Westfield 2-3 Brebeuf 3-2 Brownsburg 1-4 Fishers 3T at HCC 5-0 Lebanon (S) 4-1 Rossville (S) 1-4 Park Tudor                      
2 26 Leo 5-0 Blackhawk Chrstn 3-2 Munster 4-1 Plymouth 1-4 Homestead 3-2 Angola W FW Carroll 5-0 New Haven 5-0 Bellmont 2-3 Canterbury W East Noble 4-1 Huntington North 5-0 Columbia City 3rd at Homestead 4-1 DeKalb 2-3 Dwenger 3-2 Concordia 4-1 Norwell 2*-3 Bluffton 5-0 Snider (S) 5-0 Blackhawk Chrstn (S) 2-3 FW Carroll (S)      
5 27 Brownsburg 5-0 Moorseville 2-3 THS 2-3 Center Grove 2-3 Avon 2-3 Westfield 2-3 HSE 0-5 Brebeuf 2-3 Zionsville 2-3 Noblesville 3T at HCC 5-0 Plainfield (S) 2-3 Avon (S)                        
4 28 Richmond 5-0 Connersville 4*-1 Lincoln 5-0 Muncie Central 4-0 Tech 5-0 Alexandria 5-0 East Central 3-2 Marion 5-0 Shenandoah 3-2 Laf. Harrison 4-1 Marion 5-0 New Palestine 5-0 Northeastern 5-0 Yorktown 5-0 Norwell 1-4 Delta 5-0 Hagerstown (S) 5-0 Centerville (S) 5-0 Knightstown (Reg) 5-0 East Central (Reg) 0-5 Richmond (SS)        
1 29 Crown Point 5-0 Portage 3-2 Chesterton 3-2 Valpo 5-0 Lowell 5-0 Michigan City 3-2 Lake Central 5-0 Hobart 5-0 Wheeler 1-4 Munster 5-0 Hanover Cntrl (S) 4-1 Lake Central (S) 5-0 Bishop Noll (Reg) 1-4 Munster (Reg)                      
4 30 Marion 5-0 Tech 5-0 Yorktown 5-0 Northridge 2-3 Penn 5-0 Chesterton 3-2 Mississinewa 5-0 Jay County 3-2 Lapel 3*-2 Shenandoah 5-0 Anderson 2-3 Richmond 5-0 Muncie Central 3-2 McCutcheon 1-4 Richmond 5-0 Northwestern 3-2 Canterbury 4-1 Madison Grant 3-2 Peru 3-2 Kokomo 5-0 Wabash 4-1 Madison Grant (S) 3-2 Mississinewa (S) 1-4 Delta (Reg)  
1 D1-5 Chesterton 3rd at St. Joe 2-3 Penn 0-5 Marion 4-1 Northridge 4-1 Lake Central 2-3 Crown Point 4-1 Portage 2-3 Valpo 4-1 LaPorte 2nd at Portage 1-4 Munster 5-0 Covington 5-0 Wheeler (S) 4-1 Valpo (S) 4-1 New Prairie (Reg) 2-3 Penn (Reg)                
1 D1-6 Valpo 1-4 Munster 5-0 Michigan City 4-1 Lake Central 2-3 Crown Point 5-0 KV 4-1 Adams Central 0-5 Penn 3-2 Chesterton 4-1 Merrillville 4-1 Wabash 1-4 St. Joe 4-1 Portage (S) 1-4 Chesterton (S)                      
1 D1-7 New Prairie 2-3 LaPorte 3-2 Jimtown 5-0 SB Riley 4-1 Bremen 1st at New Prairie 5-0 SB Washington 3-2 Michigan City 5-0 Glenn 5-0 Mish. Marian 1-4 Penn 0-5 St. Joe 4-1 Wheeler 8-0 Bridgeman(MI) 3-2 LaPorte (S) 5-0 Michigan City (S) 1-4 Chesterton (Reg)                
1 D1-8 Lake Central 1-4 Munster 5-0 Lowell 4-1 Highland 1-4 Chesterton 2nd at Crawfordsville 1-4 Valpo 3-2 LaPorte 5-0 Michigan City 5-0 Merrillville 0-5 Penn 2-3 Crown Point 5-0 Illiana Chrstn 3-2 Wabash 5-0 Portage 0-5 Delta 4-1 Burris 3-2 Yorktown 4-1 KV (S) 4-1 Lowell (S) 1-4 Crown Point (S)        
2 D2 -5 Bishop Dwenger 4th at St. Joe 4-1 Adams Central 2-3* FW Carroll 4-1 Snider 4-1 Bluffton 3-2 Canterbury 5-0 Northside 5-0 Luers 5-0 Bellmont 5-0 South Side 3-2 Leo 5-0 Southside (S) 5-0 Concordia (S) 2-3 FW Carroll (Reg)                    
2 D2 -6 Fairfield 5-0 Bremen 5-0 Prairie Heights 5-0 Churubusco 5-0 East Noble 0-5 Concord 5-0 Fremont 1-4 Penn 0-5 Goshen 4-1 Wesrview 5-0 West Noble 2-3 Northwood 4-1 Bethany Christian 5-0 Wawasee 5-0 Central Noble 5-0 Lakeland 5-0 Jimtown 5-0 Angola 4-1 Jimtown (S) 3-2 Northwood (S) 4-1 DeKalb (Reg) 2-3 Concord (Reg)      
2 D2 -7 NorthWood 4-1 Jimtown 5-0 Elkhart Central 1st at DeKalb 0-5 Concord 0-5 CMA 5-0 Bremen 5-0 Elk. Memorial 3-2 Plymouth 5-0 Bethany Christian 2-3 Goshen 3-2 Westview 2-3 Northridge 3-2 Fairfield 4-1 Warsaw 5-0 Wawasee 3rd at NLC 5-0 West Noble 4-1 Goshen (S) 2-3 Fairfield (S)          
2 D2 -8 Adams Central 4-1 Mississinewa 1-4 Dwenger 5-0 Norwell 2-3 Bellmont 4-1 Concordia 3-2 Canterbury 1st at West Noble 0-5 Concord 3-2 Westview 1-4 Valpo 5-0 Jay County 0-5 Homestead 5-0 Norwell (S) 4-1 Huntington N (S) 4-1 Bellmont (S) 0-5 Homestead (Reg)                
3 D3-3 Peru 4-1 Alexandria 5-0 Twin Lakes 4-1 Centerville 3-2 Plymouth 5-0 Taylor 4-1 Logansport 5-0 Rochester 5-0 Whitko 1-4 CMA 5-0 Madison Grant 3-2 Wabash 2-3 Marion 4-1 Maconaquah (S) 5-0 Manchester (S) 3-2 Warsaw (Reg) 1-4 CMA (Reg)                
3 D3-4 McCutcheon 5-0 Benton Central 5-0 Twin Lakes 4-1 Western Boone 3-2 Rossville 5-0 Western 4-1 Frankfort 5-0 Twin Lakes 1-4 W. Lafayette 4-1 North Montgomery 4-1 L. Harrison 2-3 Marion 0-5 LW. Lafayette (S)                        
3 D3-5 Plymouth 4-1 Kokomo 3*-2 Elkhart Central 5-0 Wawasee 1-4 FW Carroll 1-4 Leo 2-3 Peru 5-0 Warsaw 2-3 Northwood 0-5 Concord 7-0 Triton 5-0 Elk. Memorial 2-3 Goshen 3-2 Northridge 4th at NLC 5-0 LaVille (S) 4-1 Bremen (S) 0-5 CMA (Reg)              
3 D3-6 Laf. Jeff 2-3 Logansport 3-2 Kokomo 4-1 Muncie Central 2-3 LaPorte 4-1 Laf. Harrison (S) 0-5 W. Lafayette (S)                                    
3 D3-7 Lafayette Harrison 5-0 Twin Lakes 0-5 Homestead 3-2 Kokomo 0-5 Westfield 1-4 McCutcheon 2-3 Richmond 3-2 LaPorte 1-4 Laf. Jeff (S)                                
3 D3-8 Kokomo 1-4* Plymouth 2-3 Mississinewa 2-3 Laf. Harrison 5-0 Northwestern 3-2 Maconaquah 0-5 W. Lafayette 2-3 Lapel 2-3 Laf. Jeff 3-2 Logansport 4-1 Madison Grant 0-5 Westfield 2-3 Marion 3-2 Alexandria 4-1 Western (S) 5-0 Northwestern (S) 5-0 Eastern (S) 0-5 Carmel (Reg)              
3 D3-8 Logansport 4-1 Lewis Cass 5-0 Triton 1-4 Peru 3-2 Laf. Jeff 5-0 Twin lakes 3-2 Wabash 2-3 Kokomo 5-0 Anderson 5-0 Muncie Central 5-0 Rochester 5-0 Delphi (S) 4-1 Twin Lakes (S) 4-1 Lewis Cass (S) 0-5 W. Lafayette (Reg)                    
4 D4-4 New Palestine 0-5 Delta 4-1 Franklin 4-1 Greenfield Central 4-1 Shenandoah 4-1 Yorktown 3-2 Shelbyville 3-2 Lapel 5-0 South Putnam 2-3 Whiteland 5-0 Lawrence Central 0-5 Richmond 3-2 Chatard 5-0 Eastern Hancock (S) 4-1 Mt Vernon (S) 1-4 Fishers (Reg)                  
4 D4-5 Lapel 5-0 Elwood 4-1 Elwood 3-2 Madison Grant 3-2 Alexandria 1-4 Noblesville 2-3 New Palestine 5-0 Eastern Hancock 2-3 Marion 4-1 Whiteland 4-1 Triton 4-1 Manchester 2-3 Jimtown 3-2 Mt Vernon 3-2 Kokomo 3-2 Pendleton Heights 1-4 Westfield 5-0 Hamilton Heights 5-0 Shenandoah 4-1 Anderson (S) 5-0 Anderson Prep (S) 3-2 Alexandria (S) 4-1 Winchester (Reg) 0-5 Delta (Reg)  
4 D4-6 Mt Vernon 4-1 Shenandoah 5-0 Franklin Central 4-1 Pendleton Heights 3-2 Centerville 4-1 Anderson 5-0 Chatard 4-1 Yorktown 5-0 Greenfield Cntrl 3-2 Lawrence North 5-0 Shelbyville 2-3 Lapel 4-1 New Castle 4-1 Alexandria 4-1 Pendleton Hgths (S) 5-0 Greenfield Cntrl (S) 1-4 New Palestine (S)                
4 D4-7 Mississinewa 4-1 Bluffton 1-4 Adams Central 3-2 Kokomo 4-1 Western 6-0 Northwestern 1-5 Mooresville 2-3 Marion 5-0 Madison Grant 5-0 Blackford 0-5 Cathedral 0-5 Concord 0-5 Canterbury 4-1 Maconaquah 3-2 Alexandria 5-0 Elwood 7th at Homestead 4-1 Frankton 1-4 Avon 5-0 Blackford (S) 2-3 Marion (S)        
4 D4-8  Knightstown 5-0 Trinity Lutheran 5-0 Union County 5-0 Shenandoah 4-1 Northeastern 5-0 New Castle 3-2 Centerville 4-1 Triton Central 4-1 Lincoln 5-0 Southwestern 5-0 Anderson Prep 5-0 Tri 5-0 Winchester 5-0 Union City 3-2 Hagerstown 5-0 Shenandoah (S) 4-1 Tri (S) 0-5 Richmond (Reg)              
5 D5-6 Plainfield 1-4 THS 5-0 Danville 3-2 Mooresville 2-3 Greenwood 2-3 Whiteland 5-0 Franklin 1st at Jeffersonville2 3-2 Avon 5-0 Western Boone 0-5 Brownsburg (S)                            
5 D5-7 Whiteland 5-0 Triton Central 4-1 Greenwood 3-2 Plainfield 5-0 Decatur Central 4-1 Perry Meridian 5-0 Franklin 5-0 Martinsville 4-1 Mooresville 5-0 Ben Davis 3-2 New Palestine 0-5 Center Grove 4-1 Batesville 4-1 Jennings County 3-2 Shelbyville 5-0 Indian Creek 5-0 Greenfield Cntrl 5-0 Indian Creek (S) 0-5 Center Grove (S)            
5 D5-8 Bloomington South 5-0 BNL 4-1 Providence 0-5 THS 2-3 Columbus North 2-3 Jasper 0-5 Center Grove 5-0 Martinsville (S) 5-0 Edgewood (S) 4-1 Bloomington N (S) 2-3 Columbus North (Reg)                            
6 D6-8 Lawrence North 0-5 Carmel 0-5 Center Grove 0-5 Brebeuf 0-5 Park Tudor 2-3 Chatard 2-3 Mt Vernon 3-2 Lawrence Cntrl 5th at MIC 4-1 Lawrence Central (S) 3-2 Heritage Chrstn (S)                            
7 D7-3 Evansville Reitz 5-0 MountVernon 4-1 New Castle 2-3 Floyd Central 5-0 Wood Memorial 5-0 Ev. North 2-3 Castle 5-0 Ev. Harrison 2-3 Ev. Memorial 5-0 Ev. Bosse 3-2 Mater Dei 5-0 Ev. Central 5-0 Princeton 5-0 North Posey 3rd at Jeffersonville2 2nd at SIAC 4-1 North Posey (S) 4-1 Mater Dei (S) 4-1 Ev. North (Reg) L Castle (Reg)          
7 D7-4 Loogootee 4-1 Ev. North 5-0 Southridge 4-1 Washington 5-0 South Knox 4-1 BNL 4-1 North Daviess 4th at Silver Creek 5-0 V. Lincoln 4-1 V. Rivet 2-3 Barr-Reeve 4-1 Ev. Memorial 4-1 Paoli (S) 3-2 Barr-Reeve (S) 4-1 Bloomfield (Reg) 0-5 Jasper (Reg)                  
7 D7-5 Barr Reeve 4-1 BNL 3-2 Loogootee 3-2 Northeast Dubois (S) 2-3 Loogootee (S)                                        
7 D7-6 Heritage Hills 3-2 Mater Dei 5-0 Gibson Southern 5-0 Bosse 5-0 Forest Park 5-0 Southridge 5-0 Tell City 5-0 Pike Central 5-0 North Posey 5-0 Wood Memorial 0-5 Jasper 5-0 Tell City (S) 1-4 Castle (S)                        
7 D7-7 Northeast Dubois 1-4 Heritage Hills 2-3 Barr-Reeve (S)                                            
7 D7-8 Vincennes Rivet 1-4 Loogootee 3-2 Ev. Harrison 5-0 South Knox (S) 4-1 Washington (S) 0-5 Jasper (Reg)                                      
8 D8-3 Silver Creek 5-0 Brownstown Central 5-0 Salem 5-0 Charlestown 1st at New Albany 4-1 Providence 3-2 Jeffersonville 4-1 Scottsburg 2nd at Silver Creek 5-0 Clarksville 5-0 Corydon 1-4 Jasper 5-0 Austin 5-0 North Harrison 3-0 Batesville(rain) 5-0 Eastern(P) 0-5 Columbus North 4-1 Henryville (S) 5-0 Charlestown (S) 1-4 Floyd Central (Reg)          
8 D8-4 Jeffersonville 4th at Jeffersonville 2-3 Silver Creek 4-1 Providence 4-1 Bloomington North 2nd at Jeffersonville2 0-5 Floyd Central 3-2 Providence (S) 5-0 New Washington (S) 4-1 New Albany (Reg) 2-3 Floyd Central (Reg)                            
8 D8-5 Providence 4-1 South Cenral (E) 1-4 Bloomington South 4-1 Franklin 3rd at New Albany 1-4 Silver Creek 1-4 Jeffersonville 3-2 New Albany 5-0 Charlestown 5-0 Columbus East 3-2 Ev. Memorial 5-0 Martinsville 4-1 Borden 5-0 North Harrison 2-3 Jeffersonville (S)                    
8 D8-6 New Albany 0-5 Floyd Central 2nd at New Albany 0-5 Jasper 2-3 Providence 5th at Jeffersonville2 5-0 South Central (S) 5-0 Lanesville (S) 1-4 Jeffersonville (Reg)                                
8 D8-7 Batesville 5-0 Madison 5-0 South Dearbron 4-1 Centerville 3-2 Greensburg 3-2 East Central 5-0 Lawrenceburg 5-0 Franklon Co 5-0 Rushville 3-2 Connersville 1-4 Whiteland 0-3 Silver Creek (Rain) 4-1 Greenfield Cntrl 5-0 Milan (S) 2-3 East Central (S)                    
8 D8-8 Greensburg 5-0 Waldron 5-0 Rushville 4-1 East Central 2-3 Batesville 4-1 Connersville 3rd at Silver Creek 5-0 South Dearborn 5-0 Franklin County 5-0 Columbus East 5-0 Jennings County 5-0 Hauser 5-0 Lawrenceburg 4-1 Shelbyville 5-0 Madison (S) 4-1 Jennings County (S)                  
4   Alexandria 4-1 Jay County 2*-3 Centerville 1*-4 Peru 3*-2 Twin Lakes 5-0 Frankton 4-1 Pendleton Hghts 2-3 Lapel 3-2 Burris 3-2 Eastern(Greentown) 5-0 Shenandoah 0-5 Richmond 2-3 Mississinewa 3-2 Madison Grant 2*-3 Greenfield Cntrl 3-2 Angola 0-5 CMA 1-4 Canterbury 5-0 Frankton 5-0 Blackford 1-4 Mt Vernon 4-1 Elwood 2-3 Kokomo 4-1 Elwood (S) 5- 0 Frankton (S) 2-3 Lapel (S)
4   Anderson 1-4 Madison Grant 1-4 Mt Vernon 2-3 Elwood 0-5 Marion 1-4* Muncie Central 0-5 Logansport 1-4 Norwell 1-4 Yorktown 0-5 Burris 1-4 Lapel (S)                            
4   AndersonPrep 0-5 Blackford 0-5 Elwood 0-5 Pendleton Heights 0-5 Knightstown L Elwood 0-5 Union City 0-5 Lapel (S)                                  
1   Andrean 0-5 Highland 2-3 Hanover Central 0-5 Lowell 0-5 KV 0-5 Munster 3-2 Hobart 0-5 Wheeler 0-5 Portage 3-2 Hobart (S) 0-5 Merrillville (S)                            
2   Angola 2nd at DeKalb 2-3 Leo 5-0 Fremont 5-0 Central Noble 5-0 West Noble 5-0 Churubusco 2-3 Alexandria 0-5 CMA 1-4 Canterbury 2-3 Westview 5-0 Lakeland 0-5 Fairfield 2-3 DeKalb (S)                      
3   Attica 0-5 Fountain Central 0-5 Covington 0-5 Fountain Cntrl (S)                                          
8   Austin 5th at New Albany 0-5 Silver Creek 1-4 Scottsburg 1-4 Brownstown Cntrl (S)                                        
7   Bedford NL 1-4 Barr-Reeve 0-5 Bloomington South 1-4 Loogootee 0*-5 Seymour 4-1 Jennings Co 1-4 Scottsburg 0-4 Paoli 2-3 Brownstown Cntrl 3-2 Salem 3-2 Columbus East 0-5 Bloomington N (S)                          
6   Beech Grove 1-4 Scecina 0-5 Mooresville 2-3 Decatur Central 1-4 Triton Central 1-4 Lutheran (S)                                      
2   Bellmont 4th at DeKalb 0-5 Leo 3-2 Adams Central 0-5 Dwenger 2-3 DeKalb 2-3 Huntington North 4-1 New Haven 4-1 Burris 0-5 Delta 3-2 Norwell 3-2 Bluffton (S) 1-4 Adams Central (S)                        
6   Ben Davis 0-5 Franklin Central 0-5 Chatard 0-5 Covenant Christian 0-5 Ritter 0-5 Whiteland 0-5 Ritter 0-5 Avon 0-5 Roncalli 8th at MIC 0-5 North Central 0-5 Speedway (S)                          
3   Benton Central 0-5 McCutcheon 4-1 KV 1-4 Rossville 3-2 Frankfort 5-0 Carroll(Flora) 1-4 Fountain Central 2-3 Twin Lakes 1-4 Covington 5-0 Seeger (S) 2-3 Covington (S)                            
2   Bethany Christian 0-5 Jimtown 1-4 Northridge 0-5 Concord 5-0 Fremont 5-0 SB Clay 4-1 Triton 1-4 Westview 0-4 Northwood 0-5 Northwood 4-1 BlackhawkChrstn 5th at Portage 1-4 Fairfield 0-5 Goshen (S)                      
2   Bishop Luers 0-5 Southside 0-5 Dwenger 0-5 Snider 0-5 Wayne (S)                                        
1   Bishop Noll 0-5 Illiana Christian 2-3 Calumet 1-4 Wheeler 4-1 River Forest 5-0 Morton 0-5 Highland 4-1 Morton (S) 5-0 ECC (S) 0-5 Crown Point (Reg)                              
4   Blackford 0-5 Muncie Central 5-0 Anderson Prep 2-3 University 0-5 Maconaquah 1-4 Blue River Valley 0-5 Mississinewa 0-5 Madison Grant 1-4 Randolph Southern 2-3 Frankton 0-5 Elwood 1-4 Jay County 0-5 Alexandria 0-5 Wabash 0-5 Mississinewa (S)                    
2   Blackhawk Christian 0-5 Leo 2nd at Southside 0-5 Norwell 4-1 Elkhart Christian 2-3 Fremont 5-0 Northrop 5-0 Southside 1-4 Bethany Chrstn 0-5 Canterbury 0-5 FW Carroll 0-5 Leo (S)                          
7   Bloomfield 5-0 WR (S) 4-1 North Daviess (S) 1-4 Loogootee (Reg)                                          
5   Bloomington North 0-5 Castle 7th at Jeffersonville 3-2 Mooresville 0-5 THS 1-4 Jeffersonville 0-5 Center Grove 5-0 BNL (S) 1-4 Bloomington Sth (S)                                
4   Blue River 4-1 Blackford 5-0 Union County 1-4 Hagerstown 0-5 Centerville 0-5 Tri (S)                                      
2   Bluffton 1-4 Mississinewa 3-2 Huntington North 4-1 Manchester 1-4 Dwenger 0-5 Homestead 2nd at West Noble 3-2 Wabash 1-4 FW Carroll 5-0 Norwell 1-4 Canterbury 5-0 Snider 5-0 Concordia 3-2* Leo 2-3 Bellmont (S)                    
1   Boone Grove                                                
7   Boonville 0-5 Jasper 1-4 Mater Dei 1-4 Tecumseh 4-1 Ev. Harrison 0-5 Castle (S)                                      
8   Borden 1-4 Providence 2-3 Charlestown (S)                                            
3   Bremen 5-0 Tippy Valley 0-5 Fairfield 5-0 Glenn 1-4 Jimtown 5-0 Fremeont 0-5 Northwood 1-4 New Prairie 4th at West Noble 5-0 SB Riley 5-0 LaVille 1-4 SB Adams 2-3 LaPorte 5-0 Triton (S) 5-0 Glenn (S) 1-4 Plymouth (S)                  
6   Broad Ripple                                                
8   Brown County 4-1 Indian Creek 3-2 Columbus East (S) 3-2 Hauser (S) 0-5 Columbus North (S)                                        
8   Brownstown Central 5-0 Jennings County 5-0 North Harrison 0-5 Silver Creek 4-0 Edinbugh 1-4 Scottsburg 5-0 Clarksville 5-0 Corydon 3-2 BNL 4-1 Salem 3-2 Borden 5-0 Trinity Lutheran 5-0 Eastern (P) 3rd at Scott County 5-0 Charlestown 4-1 Trinity (S) 4-1 Austin (S) 1-4 Seymour (S)              
1   Calumet 4-1 Griffith 5-0 Clark 3-2 Noll 1-4 KV 4-1 Lake Station 1-4 Wheeler 4-1 Gavit 5-0 ECC 2-3 Hanover Central 5-0 River Forest 4-1 Hammond Academy 5-0 Griffith (S) 0-5 Munster (S)                      
7   Cambridge City Lincoln 4-1 New Castle 1-4* Richmond 1-4 Knightstown 3-2 Franklin County 1-4 Tri 1-4 Centerville 5-0 Union City 2-3 Hagerstown 1-4 Centerville (S)                              
2   Canterbury 1-4* FW Carroll 2-3 Adams Central 0-5 Homestead 2-3 Dwenger 0-5 Homestead 2-3 Delta 5-0 Mississinewa 3-2 Leo 4-1 Bluffton 5-0 Concordia 5-0 Blackhawk Chrstn 1-4 CMA 4-1 Alexandria 4-1 Angola 5-0 Wabash 2-3 Marion 0-5 Homestead (S)              
3   Carroll (Flora) 0-5 Benton Central 5-0 Tipton 1-4 Twin Lakes 0-5 Cass 1-4 Rossville 2-3 Maconaquah 2-3 Lewis Cass (S)                                  
4   Centerville 3-2* Alexandria 1-4 Peru 5-0 Twin Lakes 2-3 Mt Vernon 1-4 Batesville 2-3 Knightstown 5-0 Union City 4-1 Lincoln 4-1 Tri 5-0 Union County 6th at Portage 5-0 BRV 3-2 Northeastern 3-2 Hagerstown 4-1 Northeastern (S) 4-1 CC Lincoln (S) 0-5 Richmond (S)              
2   Central Noble 0-5 Fremont T7th at West Noble 0-5 Angola 0-5 Fairfield 1-4 West Noble (S)                                      
8   Charlestown 0-5 Silver Creek 0-5 Providence 0-5 Scottsburg 0-5 Brownstown Cntrl 3-2 Borden (S) 0-5 Silver Creek (S)                                    
6   Chatard 5-0 Ben Davis 1-4 Park Tudor 5-2 Pike 3-2 Lawrence North 0-5 Cathedral 0-5 Mt Vernon 3-2 Covenant Chrstn 5-0 Scecina 1-4 Brebeuf 3-2 Lebanon 3-2 Heritage Christian 2-3 New Palestine 2nd in City 0-5 North Central (S)                    
8   Christian Academy 2-3 Chatard 2-3 South Central (S)                                            
2   Churubusco 4th at Southside 0-5 West Noble 0-5 Fremont 0-5 Angola 0-5 Fairfield 0-5 FW Carroll (S)                                    
8   Clarksville 0-5 Borwnstown Cntrl 0-5 Silver Creek 1-4 New Washington (S)                                          
2   Columbia City 5-0 Whitko 1-4 Norwell 4-1 New Haven 5-0 Northrop 2-3 East Noble 0-5 Leo 0-5 Huntington North 5-0 Whitko (S) 1-4 Warsaw (S)                              
8   Columbus East 0-5 Columbus North 0-5 Greensburg 0-5 Providence 2-3 BNL 2-3 Brown County (S)                                      
2   Concordia 0-5 FW Carroll 3-2 Norwell 4-1 New Haven 1-4 Huntington North 3-2 Snider 5-0 Northrop 1-4 Adams Central 1-4 DeKalb 4-1 Wayne 0-5 Canterbury 0-5 Homestead 2-3 Leo 0-5 Bluffton 3-2 New Haven (S) 0-5 Dwenger (S)                  
8   Connersville 0-5 Richmond 1-4 Greensburg 3-2 New Castle 2-3 Batesville 5-0 Rushville (S) 5-0 Franklin County (S) 2-3 East Central (Reg)                                  
8   Corydon Central 0-5 Scottsburg 1-4 South Central 0-5 Silver Creek 0-5 Brownstown Cntrl 1-4 Lanesville (S)                                      
6   Covenant Christian 0-5 Guerin 3-2 Lebanon 4-0 Scecina 5-0 Speedway 5-0 Ritter 3-2 Heritage Christian 5-0 Ben Davis 5-0 International 3rd in City 4-1 Speedway (S) 5-0 Ritter (S)                          
5   Covington 4-1 Benton Central 1-4 Fountain Central 1-4 Western Boone 3-2 West Vigo 4-1 South Vermillion 4-1 Seeger 2-3 Parke Heritage 5-0 Attica 3-2 North Montgomery 0-5 Chesterton 2-3 Fountain Central 4-1 Lowell 2-3 South Vermillion 4-1 Southmont 2-3 Parke Heritage 5-0 Seeger 3-2 Benton Cntrl (S) 1-4 Fountain Cntrl (S)            
7   Crawford County 2-3 EasternP (S)                                              
5   Crawfordsville 0-5 W. Lafayette 2-3 Fountain Central 2-3 Western Boone 0-5 Parke Heritage (S)                                        
6   Crispus Attucks 8th in City 0-3 Ritter (S)                                            
5   Danville 0-5 Plainfield 5-0 Tech 0-5 Western Boone 4-1 Greencastle 0-5 Avon (S)                                      
6   Decatur Central 0-5 Whiteland 0-5 Mooresville 0-5 Perry Meridian 3-2 Beech Grove 3-2 Scecina (S) 1-4 Perry Meridian (S)                                    
2   DeKalb 5-0 Fremont 3rd* at DeKalb 5-0 Northrop 2-3 Huntington North 4-1 Concordia 3-2 Bellmont 1-4 Leo 4-1 East Noble 3-2 Angola (S) 5-0 Fremont (S) 1-4 Fairfield (Reg)                          
3   Delphi 2-3 Rossville 1-4 Twin Lakes 0-5 Western Boone 0-5 Logansport (S)                                        
8   East Central 1-4 Greensburg 2-3 Batesville 0-5 Richmond 4-1 Oldenburg (S) 5-0 Lawrenceburg (S) 3-2 Batesville (S) 3-2 Connersville (Reg) 0-5 Richmond (Reg)                                
1   East Chicago Central 0-5 Calumet 5-0 Clark 3-1 West Side (S) 0-5 Bishop Noll (S)                                        
2   East Noble 6th at DeKalb 1-4 Huntington North 3-2 Columbia City 1-4 Warsaw 2-3 Norwell 4-1 New Haven 1-4 DeKalb 0-5 Fairfield 4-1 Lakeland (S) 0-5 Westview (S)                            
3   Eastern (Greentown) 2-3 Northwestern 2-3 Maconaquah 4-1 Hamilton Hghts 2-3 Alexandria 1-4 Maconaquah 1-4 Lewis Cass 2-3 Western 0-5 Madison Grant 5-0 Taylor 3-0 Tipton 5-0 Taylor (S) 0-5 Kokomo (S)                        
8   Eastern (Pekin) 0-5 Scottsburg 6th at New Albany 0-5 Silver Creek 0-5 Brownstown Cntrl 3-2 Crawford County (S) 2-3 Salem (S)                                    
4   Eastern Hancock 0-5 Lapel 1-4 Hagerstown 1-4 Frankton 0-5 New Palestine (S)                                        
5   Edgewood 1-4 Indian Creek 0-5 Bloomington S (S)                                            
5   Edinburgh 1-4 Waldron 3-2 Morristown 2-3 Southwestern 0-5 Columbus North (S)                                        
2   Elkhart Central 2-3* Plymouth 0-5 Northwood 0-5 Concord 2-3 SB Adams 1-4 Penn 2-3 Goshen 2-3 Jimtown 1-4 Concord (S)                                
2   Elkhart Memorial 2-3 SB Adams 1-4 Jimtown 2-3 Goshen 5-0 Northrop 0-5 Warsaw 0-4 Northridge 0-5 NorthWood 8th at New Prairie 0-5 Concord 0-5 Plymouth 2-3 Wawasee W Anderson Prep 8th at NLC 0-5 Northridge (S)                    
4   Elwood 2*-3 Hamilton Heights 0-5 Lapel 5-0 Anderson Prep 1-4 Lapel 3-2 Frankton 3-2 Anderson 4-1 Tipton 2-3 Shenandoah 1-4 Wabash 0-5 Mississinewa 5-0 Blackwood 1-4 Madison Grant 1-4 Alexandria 1-4 Alexandria (S)                    
7   Evansville Bosse 0-5 Heritage Hills 0-5 Ev Reitz 0-5 Ev. Harrison 0-5 Mater Dei 0-5 Castle 0-5 Ev. Harrison (S)                                    
7   Evansville Central 0-5 Tecumseh 0-5 Castle 2-3 Gibson Southern 0-5 Reitz 0-5 North Posey (S)                                      
7   Evansville Day 4-1 Ev. Harrison 4-1 Ev. Harrison (S) 2-3 Ev. North (S)                                          
7   Evansville Harrison 5-0 South Spencer 2-3 Princeton 5-0 Mount Vernon 1-3 Pike 0-5 Castle 1-4 Ev. Memorial 1-4 Ev. Day 0-5 Reitz 5-0 Bosse 1-4 Southridge 1-4 Booneville 2-1 Rivet 5-0 Bosse (S) 1-4 Ev. Day (S)                    
7   Evansville Mater Dei 2-3 Heritage Hills 0-5 Floyd Central 4-1 Booneville 3-2 Ev. Memorial 1-4 Castle 2-3 Ev. Reitz 3-2 Ev. North 5-0 Bosse 6th at Jeffersonville2 5-0 Mount Vernon (S) 1-4 Reitz (S)                          
7   Evansville Memorial 6th at Jeffersonville 0-5 Castle 0-5 Floyd Central 2-3 Mater Dei 4-1 Ev. Harrison 3-2 Reitz 2-3 Providence 1-4 Loogootee 2-3 Ev. North (S)                              
7   Evansville North 3*-2* Gibson Southern 1-4 Loogootee 0-5 Ev. Reitz 5th at Silver Creek 0-5 Jasper 2-3 Mater Dei 0-5 Castle 3-2 Ev. Memorial (S) 3-2 Ev. Day (S) 1-4 Reitz (Reg)                            
7   Forest Park 0-5 Heritage Hills 4-1 Southridge (S) 0-5 Jasper (S)                                          
5   Fountain Central 3-2 Crawfordsville 5-0 Southmont 3-2 North Montgomery 4-1 Covington 4-1 Benton Central 2-3 LCC 4-1 South Vermillion 3-2 Covington 5-0 Seeger 3-2 Parke Heritage 0-5THN 0-5 Western Boone 5-0 Attica 5-0 Seeger 5-0 Attica (S) 4-1 Covington (S) 0-5 THS (Reg)              
3   Frankfort 2-3 Benton Central 1-4 McCutcheon 2-3 Lebanon 0-5 Rossville 0-5 Alexandria 0-5 Western Boone 1-4 Western Boone (S)                                  
6   Franklin Central 0-5 Avon 0-5 Zionsville 2-3 Roncalli 0-5 MT Vernon 5-0 Ben Davis 1-4 Lawrence central 0-5 Westfield 2-3 Pike 2-3 Roncalli (S)                              
5   Franklin Community 1-4 Providence 0-5 Mooresville 0-5 Whiteland 0-5 Plainfield 1-4 Greenwood 1-4 Greenwood (S)                                    
8   Franklin County 1-4 New Palestine 1-4 Oldenburg Academy 0-5 Batesville 5-0 Union County 2-3 Lincoln 0-5 Greensburg 4-0 Union County (S) 0-5 Connersville (S)                                
4   Frankton 0-5 Alexandria 2-3 Elwood 1-4 Madison Grant 4-1 Eastern Hancock 4-1 Shenandoah 3-2 Blackford 5-0 Tipton 0-5 Alexandria 1-4 Mississinewa 0-5 Alexandria (S)                            
2   Fremont 0-5 Dekalb 5-0 Northrop 0-5 Bethany Christian 5-0 Central Noble 4-1 Mishawaka 3-2 North Judson 0-5 Bremen 0-5 Fairfield 0-5 Angola 3-2 Blackhawk Chrstn 4-1 West Noble 5-0 Churubusco 1-4 Snider 2-3 Lakeland 5-0 Prairie Heights 3-2 Prairie Heights (S) 0-5 DeKalb (S)              
2   FW Northrop 0-5 Elk. Memorial 0-5 Fremont 0-5 DeKalb 4-1 Southside 0-5 Concordia 0-5 Blackhawk Christian 0-5 Columbia City 0-5 Jimtown 0-5 FW Carroll (S)                              
2   FW Northside T5 at Southside 0-5 Dwenger 2-3 Southside 1-4 Southside (S)                                        
2   FW Snider 0-5 FW Carroll 1-4 Dwenger 0-5 Huntington North 2-3 Concordia 4-1 Wayne 5-0 Luers 4-1 fremont 1-4 Norwell 0-5 Bluffton 0-5 Leo (S)                            
2   FW Southside T5 at Southside 5-0 Luers 1-4 Northrop 3-2 Northside 0-5 Blackhawk Chrstn 0-5 Dwenger 4-1 North Side (S) 0-5 Dwenger (S)                                
2   FW Wayne 1st at Southside 1-4 Snider 1-4 Concordia 5-0 Luers (S) 0-5 Homestead (S)                                      
1   Gary West Side (S) 1-3 ECC (S)                                              
7   Gibson Southern 2*-3* Ev. North 5-0 Tell City 5-0 Wood Memorial 0-5 Heritage Hills 3-2 Ev. Central 5-0 Mount Vernon 3-2 Southridge 8th at Jeffersonville2 5-0 Wood Memorial (S) 2-3 Tecumseh (S)                            
1   Glenn 3-2* Triton 5-0 Mishawaka 0-5 SB Adams 0-5 Bremen 4-1 SB Riley 6th at New Prairie 1-4 Jimtown 0-5 New Prairie 4-1 North Judson 0-5 Bremen (S)                            
2   Goshen 3-2 Elkhart Memorial 4-1 Jimtown 5-0 West Noble 4-1 Warsaw 3-2 Elk. Central 4-1 Northridge 5-0 Fairfield 5-0 Wawasee 3-2 Northwood 2-3 Concord 0-5 St. Joe 3-2 Plymouth 5-0 Lowell 2-3 SB Adams 2nd at NLC 5-0 Bethany Chrstn (S) 1-4 Northwood (S)              
5   Greencastle 2-3 Northview 1-4 Danville 2-3 Owen Valley (S)                                          
4   Greenfield Central 3-2 Scecina 3-2 Rushville 1-4 New Palestine 0-5 Delta 1-4 Lawrence Central 4-1 Morristown 0-5 Mt Vernon 3-2* Alexandria 1-4 Batesville 0-5 Whiteland 0-5 Mt Vernon (S)                          
5   Greenwood 3-2 Plainfield 1-4 Whiteland 4-1 Perry Meridian 5-0 Martinsville 4-1 Franklin 1-4 Center Grove 0-5 Columbus North 4-1 Hagerstown 4-1 Franklin (S) 0-5 Center Grove (S)                            
1   Griffith 1-4 Calumet 5-0 Clark 0-5 Wheeler 0-5 Calumet (S)                                        
6   Guerin 1-4 Park Tudor 5-0 Covenant Christian 4*-1 Lawrence Central 5*-0 Roncalli 0-3 Carmel 0-5 HSE 0*-5 Cathedral 6th at Homestead 4-1 Heritage Christian 1-4 Brebeuf 1*-4 Munster 0*-5 THS 0-5 Westfield (S)                      
4   Hagerstown 3-2 Northeastern 4-1 BRV 3-2 Tri 1-4 New Castle 4-1 Eastern Hancock 1-4 Greenwood 3-2 Winchester 3-2 Shenandoah 4-1 Union County 2-3 Knightstown 3-2 Lincoln 5-0 Union City 2-3 Centerville 0-5 Richnmond (S)                    
6   Hamilton Heights 3-2* Elwood 1-4 New Castle 2-3 Northeastern 1-4 Eastern 1-4 Northwestern 0-5 Lapel 0-5 Fishers (S)                                  
1   Hammond 3-2 Gavit 0-5 Highland (S)                                            
1   Hammond Academy 0-5 Highland 1-4 Calumet 0-5 Merrillville (S)                                          
1   Hammond Clark 0-5 Calumet 0-5 Griffith 0-5 Gavit 0-5 ECC                                        
1   Hammond Gavit 5-0 Clark 1-4 Calumet 2-3 Hammond 1-4 Wheeler 0-5 Highland (S)                                      
1   Hammond Morton 0-5 Portage 0-5 Hanover Central 0-5 Bishop Noll 0-5 Lowell 1-4 Bioshop Noll (S)                                      
1   Hanover Central 5-0 Marquette 3-2 Andrean 1-4 KV 5-0 Lake Staton 5-0 Rensselaer 3-2 Wheeler 5-0 Morton 3-2 Calumet 4-1 Renns Cntrl (S) 0-5 Crown Point (S)                            
8   Hauser 1-4 Southwestern(S) 4-1 Waldron 0-5 Greensburg 2-3 Brown County (S)                                        
8   Henryville 0-5 Scottsburg 1-4 Silver Creek (S)                                            
6   Heritage Christian 0-5 Brebeuf 2-3 Covenant Christian 4-1 Northeast Dubois 1-4 Park Tudor 1-4 Guerin 2-3 Chatard 4th in City 5-0 Warren Central (S) 2-3 Lawrence North (S)                              
5   Herron                                                
1   Highland 1-4 LaPorte 1-4 Lake Central 5-0 Andrean 0-5 Munster 5-0 Hobart 5-0 Lowell 5-0 Hammond Acdmy 5-0 KV 4th at Portage 5-0 Noll 5-0 Gavit (S) 5-0 Hammond (S) 0-5 Munster (S)                      
1   Hobart 0-5 Portage 2-3 KV 1-4 Lowell 0-5 Portage 7th at New Prairie 0-5 Highland 2-3 Andrean 0-5 Crown Point 0-5 Wheeler 4-1 Lake Station (S) 2-3 Andrean (S)                          
2   Huntington North 2-3 Bluffton 5-0 Snider 4-1 Concordia 3-2 DeKalb 3rd at West Noble 4-1 East Noble 1-4 FW Carroll 1-4 Leo 3-2 Bellmont 4-1 Norwell 5-0 Columbia City 1-4 Adams Central (S)                        
6   Ind. Arsenal Tech 0-5 Marion 0-5 Scecina 0-5 Danville 0-4 Richmond 0-5 Southwestern 9th in City 0-5 Cathedral (S)                                  
5   Indian Creek 1-4 Brown County 4-1 Edgewood 0-5 Center Grove 0-5 Whiteland 2-3 Waldron 2-2 Martinsville 0-5 Whiteland (S)                                  
6   International 1-3 Lutheran 0-5 Covenant Christian 0-5 Brebeuf (S)                                          
4   Jay County 1-4 Alexandria 0-5 Marion 0-5 Adams Central 4-1 Blackford 2-3 Winchester (S)                                      
8   Jennings County 1-4 BNL 0-5 Greensburg 0-5 Brownstown Cntrl 1-4 Whiteland 4-1 Southwestern (S)                                      
2   Jimtown 5-0 Bethany Christian 1-4 Northwood 1-4 Goshen 5-0 Northrop 4-1 Elk. Memorial 2-3 New Prairie 4-1 Bremen 4-1 Mish. Marian 5-0 SB Washington 5-0 Wawasee 4-1 Glenn 4-1 Westview 5-0 SB Riley 5-0 Triton 5-0 Manchester 3-2 Lapel 3-2 Elk. Central 0-5 Fairfield 2-3 SB Adams 0-5 St. Joe 0-5 Penn 1-4 Fairfield (S)    
3   Kankakee Valley 1-4 Benton Central 1-4 Knox 3-2 Hobart 0-5 Munster 4-1 Calumet 4-1 Hanover Central 3-2 Wheeler 0-5 Valpo 5-0 Andrean 5-0 Marquette 5-0 North Judson 0-5 Highland 1-4 Portage 1-4 Lake Central (S)                    
3   Knox 0-5 SB Adams 4-1 Triton 4-1 KV 3rd at New Prairie 5-0 LaVille 0-5 LaPorte 3-2 Rochester 3-2 Rochester (S) 0-5 CMA (S)                              
3   Laf. Central Catholic 4-1 Twin Lakes 3-2 Fountain Central 0-5 W. Lafayette (S)                                          
1   Lake Station 1-4 Calumet 0-5 Wheeler 0-5 Hanover Central 0-5 Portage 0-5 Wheeler 1-4 Hobart (S)                                    
2   Lakeland T7th at West Noble 3-2 Fremont 0-5 Angola 0-5 Fairfield 1-4 East Noble (S)                                      
1   LaLumier 4th at New Prairie                                              
8   Lanesville 8th at New Albany 4-1 Corydon Central (S) 0-5 New Albany (S)                                          
1   LaPorte 5-0 Mishawaka Marian 3-2 New Prairie 4-1 Highland 2-3 St. Joe 4-1 Michigan City 2-3 Lake Central 4-1 Portage 5-0 Knox 1-4 Chesterton 2-3 Laf. Harrison 3-2 Laf. Jeff 3-2 Bremen 2-3 New Prairie (S)                      
1   Laville 0-5 North Judson 0-5 Triton 0-4 TV 0-5 Knox 0-5 Triton 0-5 Bremen 0-5 Mishawaka 0-5 Plymouth (S)                                
6   Lawrence Central 4-1 Franklin Central 4-1 Pike 4-1 Greenfield Central 1-4* Guerin 0-5 New Palestine 2-3 Lawrence North 0-5 Cathedral 4th at MIC 0-5 Park Tudor 1-4 Lawrence North (S)                            
8   Lawrenceburg 0-5 Batesville 0-5 Greensburg 0-5 East Central (S)                                          
5   Lebanon 2-3 Covenant Chrstn W Northwestern 3-2 Rossville 3-2 Frankfort 0-5 Delta 0-5 HSE 2-3 Chatard 3-2 Western Boone 0-5 Zionsville (S)                              
3   Lewis Cass 1-4 Logansport L Maconaquah 1-4 Twin Lakes 3-2 Western 5-0 Carroll(Flora) 4-1 Eastern(G) 2-3 Northwestern 1-4 Rossville 3-2 Carroll-F (S) 1-4 Logansport (S)                            
7   Linton Stockton 2-3 West Vigo 2-3 North Daviess (S)                                            
1   Lowell 0-5 Munster 4-1 Hobart 5-0 Andrean 0-5 Crown Point 0-5 Highland 5-0 Morton 0-5 Goshen 0-5 Lake Central 1-4 Covington 1-4 Lake Central (S)                            
6   Lutheran 3-1 International 2-3 Trinity 2-3 Scecina 1-4 Speedway 2-3 Roncalli 2-3 Pike 4-1 Beech Grove (S) 0-5 Roncalli (S)                                
3   Maconaquah 3-2 Madison Grant 2-3 Manchester 3-2 Eastern (G) W Lewis Cass W Tippy Valley 5-0 Blackford 4-1 Eastern (G) 5-0 Whitko 2-3 Kokomo 1-4 Mississinewa 3-2 Carroll(Flora) 5-0 Taylor 5-0 TV 1-4 Peru (S)                    
8   Madison 0-5 Batesville 0-5 Greensburg                                            
4   Madison Grant 2-3 Maconaquah 3-2 Burris 5-0 University 3-2 Muncie Central 4-1 Anderson 2-3 Lapel 1-4 Pendleton Heights 2-3 Western 4-1 Taylor 0-5 Mississinewa 3-2 Wabash 5-0 Blackford 4-1 Frankton 5-0 Eastern 2-3 Alexandria 5-0 Muncie Burris 0-5 Peru 1-4 Kokomo 4-1 Elwood 5-0 Tipton 1-4 Marion 1-4 Marion (S)    
2   Manchester 3-2 Maconaquah 1-4 Bluffton 5th at West Noble 1-4 Lapel 0-5 Jimtown 2-3 Wabash 3-2 Wabash (S) 0-5 Peru (S)                                
5   Martinsville 0-5 Greenwood 0-5 Whiteland 0-5 Providence 2-2 Indian Creek 0-5 Bloomington S (S)                                      
1   Merrillville 3-2 Portage 0-5 Lake Central 1-4 Valpo 7th at Portage 5-0 Wheeler 5-0 River Forest (S) 5-0 Hammond Academy (S) 5-0 Andrean (S) 0-5 Munster (Reg)                              
1   Michigan City 4-1 SB Washington 0-5 Valpo 1-4 LaPorte 2nd at New Prairie 2-3 New Prairie 0-5 Crown Point 3-2 Portage 0-5 Lake Central 5-0 Marquette (S) 0-5 New Prairie (S)                            
1   Michigan City Marquette 2-3 SB Riley 0-5 Hanover Central 0-5 Wheeler 0-5 KV 0-5 Illiana Chrstn 0-5 Michigan City (S)                                    
8   Milan 0-5 Batesville 3-2 South Dearborn (S) 0-5 Batesville (S)                                          
1   Mishawaka 0-5 Glenn 0-5 Penn 1-4 Fremont 0-5 St. Joe 5th at New Prairie 4-1 SB Clay 5-0 LaVille 0-5 Glenn 0-5 SB Adams (S)                              
1   Mishawaka Marian 0-5 LaPorte 1-4 Jimtown 0-5 Concord 0-4 New Prairie 2-3 Wabash 0-5 CMA 0-5 Penn (S)                                  
5   Mooresville 0-5 Brownsburg 2-3 Plainfield 5-0 Owen Valley 3-2 Perry Meridian 5-0 Decatur Central 2-3 Bloomington N 5-0 Franklin 5-1 Mississinewa 5-0 Beech Grove 1-4 Whiteland 1-4 Avon 1-4 Avon (S)                        
4   Morristown 0-5 Sthwstrn(Shelby) 2-3 Edinburgh 1-4 Greenfield Cntrl 0-5 Waldron (S)                                        
7   MountVernon 0-5 Ev. Reitz 0-5 Ev. Harrison 0-5 Gibson Souther 0-5 Castle 0-5 Mater Dei (S)                                      
4   Muncie Burris 2-3 Madison Grant 2-3 Alexandria 4-1 Winchester 0-5 Madison Grant 1-4 Bellmont 1-4 Lake Central 5-0 Anderson 5-0 Muncie Central (S) 0-5 Delta (S)                              
4   Muncie Central 5-0 Blackford 2-3 Madison Grant 0-5 Delta 3-2 New Castle 0-5 Richmond 5-0 Winchester 4*-1 Anderson 3-2 Shenandoah 0-5 Marion 1-4 Laf. Jeff 0-5 Logansport 0-5 Burris (S)                        
4   New Castle 4-1* Tri 1-4 Cambridge City 3-2 Hamilton Heights 1-4 Ev. Reitz 0-5 Knightstown 2-3 Muncie Central 0-5 Delta 2-3 Connersville 4-1 Hagerstown 1-4 Mt Vernon 1-4 Shelbyville 2-3 Tri (S)                        
2   New Haven 3rd at Southside 1-4 Concordia 0-4 Leo 1-4 Columbia City 1-4 Norwell 0-5 FWCarroll 1-4 East Noble 1-4 Bellmont 2-3 Concordia (S)                              
8   New Washington 1-4 Scottsburg 4-1 Clarksville (S) 0-5 Jeffersonville (S)                                          
6   Noblesville 2-3 Avon 1-4 Zionsville 4-1 Lapel 0-5 HSE 1-4 Fishers 3-2 Brownsburg 1-4 Cathedral 0-5 HSE (S)                                
7   North Daviess 1-4 Loogootee 3-2 Linton Stockton (S) 1-4 Bloomfield (S)                                          
8   North Harrison 0-5 Silver Creek 0-5 Brownstown Cntrl 0-5 Providence 2-3 Scottsburg 0-5 Floyd Central (S)                                      
3   North Judson 5-0 LaVille 0-5 Twin Lakes 1-4 Triton 2-3 Fremont 0-5 KV 1-4 Glenn 0-5 CMA (S)                                  
5   North Montgomery 1-4 Western 2-3 Twin Lakes 1-4 McCutcheon 4-1 Seeger 2-3 Fountain Central 2-3 Western Boone 2-3 Covington 3-2 Southmont (S) 2-3 Parke Heritage (S)                              
1   North Newton                                                
7   North Posey 0-5 Castle 0-5 Ev. Reitz 0-5 Heritage Hills 5-0 Ev. Central (S) 1-4 Reitz (S)                                      
4   Northeastern 1-4 Knightstown 3-2 Hamilton Heights 3-2 Shenandoah 2-3 Hagerstown 0-5 Richmond 2-3 Centerville 4-1 Winchester 1-4 Centerville (S)                                
3   Northfield                                                
2   Northridge 4-1 Bethany Christian 3-2 Westview 1-4 Chesterton 0-5 Marion 4-0 Elk. Memorial 1-4 Goshen 2-3 Warsaw 5-0 Wawasee 0-5 Penn 3-2 Northwood 1-4 Concord 6th at Homestead 2-3 Plymouth 5th at NLC 5-0 Elk Memorial (S) 1-4 Concord (S)                
5   Northview 0-5 THS 3-2 Greencastle 1-4 South Putnam (S)                                          
5   Northwest                                                
3   Northwestern 3-2 Eastern (Grntwn) L Lebanon 0-6 Mississinewa 0-5 Kokomo 4-1 Hamilton Heights 0-5 Western 3-2 Cass 0-5 Marion 5-0 Taylor 0-5 Kokomo 9S)                            
2   Norwell 2-3 Concordia 5th at DeKalb 0-5 Adams Central 5-0 Blackhawk Christian 4-1 Columbia City 0-5 Bluffton 4-1 New Haven 3-2 East Noble 4-1 Snider 1-4 Huntington North 1-4 Leo 0-5 Richmond 4-1 Anderson 2-3 Bellmont 0-5 Adams Central (S)                  
8   Oldenburg Academy 4-1 Waldron 4-1 Franklin County 1-4 East Central (S)                                          
7   Owen Valley 0-5 Mooresville 3-2 Greencastle (S) 1-4 South Putnam (S)                                          
7   Paoli 3-2 Salem 4-0 BNL 1-4 Loogootee (S)                                          
    Parke Heritage 3-2 Covington 2-3 Fountain Central 3-2 Covington 5-0 Crawfordsville (S) 3-2 North Montgmry (S) 3-2 South Putnam (Reg) 0-5 THS (Reg)                                  
4   Pendleton Heights 1-4 MT Vernon 5-0 Anderson Prep 1-4 Alexandria 3-2 Shelbyville 2-3 Lapel 0-7 Delta 1-4 Mt Vernon (S)                                  
6   Perry Meridian 1-4 THS 1-4 Greenwood 1-4 Center Grove 2-3 Moorsesville 1-4 Whiteland 5-0 Decatur Central 1-4 Columbus North 3-2 Southport (S) 4-1 Decatur Cntrl (S) 4-1 Roncalli (Reg) 1-4 Center Grove (Reg)                          
6   Pike 1-4 Western Boone 3-1 Ev. Harrison 1-4 Lawrence Central 2-5 Chatard 1-4 Southport 3-2 Lutheran 3-2 Franklin Cntrl 6th at MIC 0-5 Park Tudor (S)                              
7   Pike Central 0-5 Heritage Hills 0-5 Jasper (S)                                            
1   Portage 5-0 Hobart 5-0 Morton 0-5 Crown Point 5-0 Hobart 2-3 Merrillville 1-4 Chesterton 4-1 Wheeler 5-0 Lake Station 1-4 LaPorte 2-3 Michigan City 3rd at portage 4-1 KV 0-5 Lake Central 5-0 Andrean 1-4 Valpo (S)                  
2   Prairie Heights 0-5 Fremont 2-3 West Noble 0-5 Fairfield 2-3 Fremont (S)                                        
7   Princeton 0-5 Jasper 3-2 Ev. Harrison 0-5 Ev. Reitz 1-4 Tecumseh (S)                                        
4   Randolph Southern 0-5 Tri 0-5 Winchester 2-3 Union County 4-1 Blackford 1-4 Union City (S)                                      
3   Renssalaer Central 0-5 Hanover Central 0-5 Twin Lakes 1-4 Hanover Central (S)                                          
6   Ritter 3-2 Triton Central 0-5 Covenant Chrstn 5-0 Ben Davis 5-0 Ben Davis 5th in City 3-0 Attucks (S) 0-5 Covenant Chrstn (S)                                  
1   River Forest 1-4 Noll 0-5 Wheeler 0-5 Calumet 0-5 Merrillville (S)                                        
3   Rochester 0-5 Triton 0-5 SB Adams 0-5 Peru 4-1 Whitko 5-0 TV 2-3 Knox 1-4 Wabash 0-5 Logansport 2-3 Knox (S)                              
5   Rockville                                                
6   Roncalli 3-2 Franklin Central 3-2 Lutheran 0-5* Guerin 5-0 Ben Davis 0-5 Park Tudor 3-2 Franklin Cntrl (S) 5-0 Lutheran (S) 1-4 Perry Meridian (Reg)                                
3   Rossville 4-1 Benton Central 3-2 Delphi 2-3 Lebanon 5-0 Twin Lakes 2-3 McCutcheon 4-1 Carroll (flora) 5-0 Taylor 3-2 Western Boone 5-0 Tipton 5-0 Frankfort 4-1 Cass 4-1 Western Boone (S) 1-4 Zionsville (S)                      
4   Rushville 0-5 Greensburg 2-3 Greenfield Central 0-5 Batesville 0-5 Connersville (S)                                        
8   Salem 2-3 Paoli 3-2 South Central(E) 0-5 Silver Creek 1-4 Brownstwon Cntrl 2-3 BNL 3-2 EasternP (S) 0-5 Floyd Central (S)                                  
1   SB Adams 3-2 Elkhart Memorial 5-0 Glenn 5-0 Knox 5-0 Rochester 3-2 Elkhart Central 5-0 SB Clay 0-5 St. Joe 0-5 Penn 3-2 Jimtown 3-2 Goshen 4-1 Bremen 5-0 Mishawaka (S) 1-4 Penn (S)                      
1   SB Clay 0-5 St. Joe 0-5 SB Adams 0-5 Bethany Chrstn 0-5 Penn 1-4 Mishawaka 0-5 SB Riley 0-5 St. Joe (S)                                  
1   SB Riley 3-2 MC Marquette 0-5 New Prairie 1-4 Glenn 0-5 Bremen 0-5 Jimtown 5-0 SB Washington 0-5 CMA 5-0 SB Clay 5-0 SB Washington (S) 0-5 St. Joe (S)                            
1   SB Washington 1-4 Michigan City 0-5 New Prairie 0-5 SB Riley 0-5 Jimtown 0-5 SB Riley (S0                                      
6   Scecina 2-3 Greenfield Cntrl 0-4 Covenant Christian 3-2 Lutheran 4-1 Beech Grove 5-0 Tech 0-5 Chatard 6th in City 2-3 Decatur Central (S)                                
8   Scottsburg 5-0 Eastern (P) 3-2 Seymour 5-0 Corydon 5-0 Charlestown 4-1 Brownstown Central 4th at New Albany 4-1 New Washington 1-4 Silver Creek 0-5 Floyd Central 5-0 Henryville 3-2 North Harrison 4-1 BNL 1-4 Austin 1st at Scott County 2-3 Semour (S)                  
3   Seeger 1-4 North Montgomery 0-5 Fountain Central 0-5 Fountain Central 1-4 Covington 0-5 Covington 0-5 Benton Central (S)                                    
4   Seton Catholic                                                
8   Seymour 5-0 Waldron 3-2 Shelbyville 5-0* BNL 0-5 Floyd Central 2-3 Scottsburg 3-2 Scottsburg (S) 4-1 Brownstown Cntrl (S)                                  
8   Shawe Memorial                                                
4   Shelbyville 2-3 Semour 2-3 Pendleton Heights 2-3 New Palestine 0-5 Mt Vernon 2-3 Whiteland 0-5 Delta 1-4 Greensburg 4-1 New Castle 3-2 Triton Cntrl (S) 3-2 Southwestern (S) 3-2 Waldron (S) 0-5 Center Grove (Reg)                        
4   Shenandoah 1-4 MT. Vernon 0-5 Knightstown 0-5 Alexandria 2-3 Northeastern 1-4 New Palestine 2-3* Marion 1-4 Frankton 3-2 Elwood 2-3 Muncie Central 2-3 Hagerstown 0-5 Richmond 0-5 Lapel 0-5 Knightstown (S)                      
6   Shortridge 2-3 Gibson Southern 7th in City 0-5 Southport (S)                                          
2   South Adams                                                
8   South Central(E) 1-4 Providence 2-3 Salem 4-1 Corydon 5-0 Trinity Lutheran 3-2 Christian Academy (S) 0-5 New Albany (S)                                    
1   South Central(U)                                                
8   South Dearborn 0-5 Batesville 0-5 Greensburg 2-3 Milan (S)                                          
7   South Knox 0-5 Loogootee 0-5 Rivet (S)                                            
5   South Putnam 0-5 New Palestine 3-2 South Vrmlln (S) 4-1 Northview (S) 4-1 Owen Valley (S) 2-3 Parke Heritage (Reg)                                      
7   South Spencer 0-5 Ev. Harrison                                              
5   South Vermillion 3-2 West Vigo 1-4 Fountain Central 1-4 Covington 3-2 Covington 2-3 South Putnam (S)                                      
5   Southmont 0-5 Fountain Central 0-5 Western Boone 1-4 Covington 2-3 North Mntgmry (S)                                        
6   Southport 0-5 Columbus North 4-1 Pike 0-5 THS 0-5 North Central 5-0 Shortridge (S) 2-3 Perry Meridian (S)                                    
7   Southridge 0-5 Loogootee 0-5 Heritage Hills 4-1 Ev. Harrison 0-5 Tecumseh 1-4 Forest Park (S)                                      
4   Southwestern - Shelby 5-0 Morristown 4-1 Hauser 3-2 Edinburgh 0-5 Knightstown 5-0 Tech 5-0 Trinity Lutheran 2-3 Shelbyville (S)                                  
8   Southwestern (Hanover) 1-4 Jennings County (S)                                              
3   Southwood                                                
6   Speedway 0-5 Covenant Chrstn 4-1 Lutheran 8th at Silver Creek 5-0 Ben Davis (S) 1-4 Covenant Chrstn (S)                                      
5   Sullivan 0-5 THS 0-5 THN 0-5 THN (S)                                          
3   Taylor 0-5 Western 0-5 Peru 1-4 Madison Grant 0-5 Rossville 0-5 Eastern (Greentown) 0-5 Maconaquah 0-5 Northwestern 2-2 Tipton (S)                                
7   Tecumseh 5-0 Ev. Central 4-1 Boonville 5-0 Southridge 0-5 Castle 4-1 Princetown (S) 3-2 Gibson Sthrn (S) 0-5 Castle (Reg)                                  
7   Tell City 0-5 Gibson Southern 0-5 Heritage Hills 0-5 Heritage Hills (S)                                          
5   THN 1st at Warren Central 0-5 Avon 2-3 Bloomington South 4-1 Bloomington North 4-1 West Vigo 5-0 Sullivan 5-0 Fountain Central 0-5 Columbus North 5-0 Sullivan (S) 0-5 THS (S)                            
3   Tippy Valley 0-5 Bremen L Maconaquah 3-0 LaVille 0-5 Triton 0-5 Rochester 0-5 Maconaquah 1-4 Whitko (S)                                  
3   Tipton 0-5 Carroll (Flora) 1-4 Elwood 0-5 Rossville 0-5 Frankton 0-5 Madison Grant 0-3 Eastern(G) 2-2 Taylor (S) 0-5 Eastern (S)                                
4   Tri 1*-4 New Castle 4-1 Union City 4-1 Lincoln 0-5 Knightstown 1-4 Centerville 2-3 Hagerstown 5-0 Randolph Southern 3-2 New Castle (S) 5-0 BRV (S) 1-4 Knightstown (S)                            
8   Trinity 3-2 Lutheran 0-5 South Central 0-5 Knightstown 0-5 Southwestern 1-4 Brownstown Cntrl (S)                                      
3   Triton 2*-3 Glenn 1-4 Knox 5-0 Rochester 0-5 Knox 4-1 North Judson 0-5 Logansport 5-0 LaVille 1-4 Bethany Christian 5-0 TV 1-4 Lapel 0-5 Jimtown 0-7 Plymouth 5-0 LaVille 8th at Portage 1-4 Bremen (S)                  
4   Triton Central 0-5 Whiteland 2-3 Ritter 1-4 Knightstown 4-1 Beech Grove 2-3 Shelbyville (S)                                      
5   Turkey Run                                                
3   Twin Lakes 5-0 North Judson 0-5 L. Harrison 2-3* Alexandria 0-5 Peru 0-5 Centerville 4-1 Lewis Cass 4-1 Carroll(Flora) 0-5 Rossville 0-5 McCutcheon 1-4 Western 3-2 Benton Central 0-5 McCutcheon 3-2 N. Montgomery 1-4 Western 4-1 Delphi 1-4 LCC 0-5 Logansport 5-0 Rensselaer Cntrl 1-4 Logansport (S)          
4   Union City 1-4 Tri 0-5 Centerville 1-4 Winchester 0-5 Lincoln 5-0 Anderson Prep 0-5 Hagerstown 4-1 Randolph Sthrn (S) 0-5 Winchester (S)                                
4   Union County 0-5 Knightstown 0-5 Franklin County 0-5 BRV 1-4 Hagerstwon 0-5 Centerville 3-2 Randolph Southern 1-4 Franklin Cnty (S)                                  
6   University 0-5 Madison Grant 3-2 Blackford 6th at Silver Creek 1-4 Western Boone 0-5 Carmel (S)                                      
7   Vincennes Lincoln 0-5 Loogootee 1-4 Washington 0-5 Washington (S)                                          
3   Wabash 2-3 Madison Grant 2-3 Bluffton 4-1 Rochester 1-4 Valpo 2-3 Lake Central 3-2 Mishawaka Marian 4-1 Elwood 3-2 Manchester 2-3 Peru 2-3 Logansport 0-5 Canterbury 5-0 Blackford 0-5 Marion 2-3 Manchester (S)                    
4   Waldron 0-5 Seymour 0-5 Greensburg 1-4 Oldenburg 4-1 Edinburgh 1-4 Hauser 3-2 Indian Creek 5-0 Morristown (S) 2-3 Shelbyville (S)                                
6   Warren Central 0-5 Cathedral 1-4 Lapel 7th at MIC 0-5 Heritage Chrstn (S)                                        
3   Warsaw 0-5 Penn 5-0 Elkhart Memorial 1-4 Goshen 0-5 CMA 0-5 Plymouth 3-2 Northridge 0-5 Homestead 4-1 Wawasee 4-1 East Noble 1-4 Northwood 0-5 Concord 6th at NLC 5-0 Wawasee (S) 5-0 Columbia City (S) 2-3 Peru (Reg)                  
7   Washington 1-4 Loogootee 4-1 V. Lincoln 0-5 Jasper 5-0 Vin Lincoln (S) 1-4 Rivet (S)                                      
7   Washington Catholic                                                
2   Wawasee 0-5 Plymouth 4-1 West Noble 0-5 Concord 0-5 Jimtown 0-5 Goshen 0-5 Northridge 1-4 Warsaw 3-2 Elk. Memorial 0-5 Northwood 7th at NLC 0-5 Fairfield 0-5 Warsaw (S)                        
2   West Noble 1-4 Wawasee 0-5 Goshen 6th at West Noble 5-0 Churubusco 1-4 Fremont 0-5 Gfairfield 0-5 Angola 3-2 Prairie Heights 0-5 Northwood 4-1 Central Noble (S) 0-5 Westview (S)                          
5   West Vigo 3-2 Linton Stockton 1-4 THN 2-3 South Vermillion 0-5 THS 2-3 Covington 0-5 THS (S)                                    
3   Western 5-0 Taylor 1-4 Mississinewa 2-3 Lewis Cass 3-2 Madison Grant 0-5 W Lafayette 4-1 Twin Lakes 4-1 North Montgomery 0-5 McCutcheon 4-1 Twin Lakes 5-0 Northwestern 3-2 Eastern 0-5 CMA 1-4 Kokomo (S)                      
5   Western Boone 5-0 Delphi 4-1 Pike 5-0 Southmont 1-4 McCutcheon 0-5 Plainfield 5-0 Frankfort 2-3 Lebanon 5-0 Danville 3-2 Crawfordsville 2-3 Rossville 4-1 Covington 3-2 North Montgomery 5-0 Fountain Central 4-1 University 4-1 Frankfort (S) 1-4 Rossville (S)                
2   Westview 2-3 Northridge 4-1 Bethany Chrstn 2-3 Adams Central 2-3 Northwood 3-2 Angola 1-4 Fairfield 1-4 Jimtown 5-0 West Noble (S) 5-0 East Noble (S) 1-3 Concord (Reg)                            
1   Wheeler 5-0 Griffith 5-0 Andrean 5-0 Lake Station 4-1 Buchanon(MI) 0-5 Merrillville 5-0 MC Marquette 4-1 Noll 2-3 KV 4-1 Calumet 1-4 Portage 2-3 Hanover Central 5-0 Lake Station 5-0 River Forest 5-0 Hobart 1-4 New Prairie 0-5 Crown Point 4-1 Gavit 0-5 Chesterton (S)            
7   WhiteRiverValley 0-5 Bloomfield (S)                                              
1   Whiting                                                
2   Whitko 0-5 Columbia City 0-5 Maconaquah 0-5 Peru 1-4 Rochester 4-1 TV (S) 0-5 Columbia City (S)                                    
4   Winchester 1-4 Burris 0-5 Muncie Central 0-5 Knightstown 2-3 Hagerstown 5-0 Randolph Southern 4-1 Union City 1-4 Northeastern 3-2 Jay County (S) 5-0 Union City (S) 1-4 Lapel (Reg)                            
7   Wood Memorial 0-5 Gibson Southern 0-5 Reitz 0-5 Heritage Hills 0-5 Gibson Southern (S)                                        
4   Yorktown 0-5 Marion 1-4 MT Vernon 1-4 New Palestine 0-5 Delta 8th at Homestead 0-5 Richmond 4-1 Anderson 2-3 Lake Central 0-5 Delta (S)                              
var sc_project=10965574; var sc_invisible=0; var sc_security="86a87ee3"; var scJsHost = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://secure." : "http://www."); document.write("");